ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant - IT Auditor

ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant - IT Auditor

"Persoonlijke doelen, een andere aanpak"

E-mail: Ewout@fidor.nl
Telefoon: +31(0)651063384

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

"Focus, met ruimte voor persoonlijke resultaten"

E-mail: gerben@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653415960

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

"Advies, met een frisse blik op morgen"

E-mail: andre@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653106405

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

"Heldere adviezen, verrassend persoonlijk"

E-mail: erik@fidor.nl
Telefoon: +31(0)618529023

L.S (Laura) Pattinama

Management Assistente

L.S (Laura) Pattinama

Management Assistente

E-mail: laura@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

Z.K. (Zelinka) de Wilde

Receptioniste

Z.K. (Zelinka) de Wilde

Receptioniste

E-mail: zelinka@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

J. (Jan) Koppelaar

Officemanager - Relatiebeheerder

J. (Jan) Koppelaar

Officemanager - Relatiebeheerder

E-mail: jan@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

"Afspraak is afspraak"

E-mail: boro@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

E-mail: martin@fidor.nl
Telefoon: +31 (0)180222024

G. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

G. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

E-mail: gerben.tronchet@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

F.A. (Franciska) Verschoor, bc

Fiscalist/ salarisadministrateur

F.A. (Franciska) Verschoor, bc

Fiscalist/ salarisadministrateur

"Zolang ik een klant gelukkig maak, heeft mijn werk zin"

E-mail: franciska@fidor.nl
Telefoon: +31(0)621682931

J. (Jos) Klaasse RB

Fiscalist

J. (Jos) Klaasse RB

Fiscalist

"Resultaat gericht advies"

E-mail: jos@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653145379

mr. R.J. (Robert) van der Leeden

Fiscalist

mr. R.J. (Robert) van der Leeden

Fiscalist

“Maak uw belasting tot onze zorg”

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

A.E. (Lisa) van Meeuwen LLB

Fiscalist

A.E. (Lisa) van Meeuwen LLB

Fiscalist

''Samen sterk in oplossingen''

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

P.L.C. (Paul) de Rond FA

Fiscalist

P.L.C. (Paul) de Rond FA

Fiscalist

Samen streven naar een optimaal resultaat

E-mail: paul@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

S.M.C. (Sarine) Jacobse

Assistent fiscalist

S.M.C. (Sarine) Jacobse

Assistent fiscalist

E-mail: sarine.jacobse@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

mr. C. (Chris) Mons

Fiscalist

mr. C. (Chris) Mons

Fiscalist

E-mail: chris@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

ing. J. (Hans) Klaasse MBA CMC RB

Certified Management Consultant ICMCI

ing. J. (Hans) Klaasse MBA CMC RB

Certified Management Consultant ICMCI

''Goede raad die de adviseur snel overbodig maakt!''

E-mail: hans@fidorcf.nl
Telefoon: +31(0)180746016

M. (Michel) Renes

Assistent Accountant

M. (Michel) Renes

Assistent Accountant

E-mail: michel@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180222015

G. (Ginny) Gonzalez

Assistent Accountant

G. (Ginny) Gonzalez

Assistent Accountant

E-mail: ginny@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

C (Corné) van Tilborg

Assistent Accountant

C (Corné) van Tilborg

Assistent Accountant

E-mail: corne@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180222013

T. (Tim) Broeders

Assistent Accountant

T. (Tim) Broeders

Assistent Accountant

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

W. (Wim) Zoeteweij

Assistent Accountant

W. (Wim) Zoeteweij

Assistent Accountant

E-mail: wim@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

C. (Corine) van der Wiel MSc

Assistent Accountant

C. (Corine) van der Wiel MSc

Assistent Accountant

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

R. (Rinse) Kooiman

Assistent Accountant

R. (Rinse) Kooiman

Assistent Accountant

E-mail: rinse@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Dennis) Petersen

Assistent Accountant

D. (Dennis) Petersen

Assistent Accountant

E-mail: dennis@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

R.J. (Ruben) Noorland

Assistent Accountant

R.J. (Ruben) Noorland

Assistent Accountant

E-mail: ruben@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Diana) Vlasblom

Administratief medewerker

D. (Diana) Vlasblom

Administratief medewerker

E-mail: diana@fidor.nl
Telefoon: +31 (0)180222023

A.J. (Arjan) Beekman

Administratief medewerker

A.J. (Arjan) Beekman

Administratief medewerker

E-mail: arjan@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Dirk) van Verseveld

Administratief medewerker

D. (Dirk) van Verseveld

Administratief medewerker

E-mail: dirk.van.verseveld@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016