ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant - IT Auditor

ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant - IT Auditor

"Persoonlijke doelen, een andere aanpak"

E-mail: Ewout@fidor.nl
Telefoon: +31(0)651063384

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

"Focus, met ruimte voor persoonlijke resultaten"

E-mail: gerben@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653415960

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

"Advies, met een frisse blik op morgen"

E-mail: andre@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653106405

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

"Heldere adviezen, verrassend persoonlijk"

E-mail: erik@fidor.nl
Telefoon: +31(0)618529023

E. (Erik) Maaskant AA

Accountant

E. (Erik) Maaskant AA

Accountant

“Cijfers zijn niet collectief, het is persoonlijk“

E-mail: erik.maaskant@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

L.S (Laura) Pattinama

Management Assistente

L.S (Laura) Pattinama

Management Assistente

E-mail: laura@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

Z.K. (Zelinka) de Wilde

Receptioniste

Z.K. (Zelinka) de Wilde

Receptioniste

E-mail: zelinka@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

J. (Jan) Koppelaar

Officemanager - Relatiebeheerder

J. (Jan) Koppelaar

Officemanager - Relatiebeheerder

“Korte lijnen snel resultaat. Daar houd ik van“

E-mail: jan@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

"Afspraak is afspraak"

E-mail: boro@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

M. (Michel) Renes

Relatiebeheerder

M. (Michel) Renes

Relatiebeheerder

“Goede adviezen, succes voor de toekomst“

E-mail: michel@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180222015

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

“Een tevreden klant, dat is waar ik voor ga“

E-mail: martin@fidor.nl
Telefoon: +31 (0)180222024

G. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

G. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

“Persoonlijk & betrokken bij al uw personeels- en salariszaken“

E-mail: gerben.tronchet@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

F.A. (Franciska) Verschoor, bc

Fiscalist/ salarisadministrateur

F.A. (Franciska) Verschoor, bc

Fiscalist/ salarisadministrateur

"Zolang ik een klant gelukkig maak, heeft mijn werk zin"

E-mail: franciska@fidor.nl
Telefoon: +31(0)621682931

J. (Jos) Klaasse RB

Fiscalist

J. (Jos) Klaasse RB

Fiscalist

"Resultaat gericht advies"

E-mail: jos@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653145379

mr. R.J. (Robert) van der Leeden

Fiscalist

mr. R.J. (Robert) van der Leeden

Fiscalist

“Maak uw belasting tot onze zorg”

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

A.E. (Lisa) van Meeuwen LLB

Fiscalist

A.E. (Lisa) van Meeuwen LLB

Fiscalist

''Samen sterk in oplossingen''

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

P.L.C. (Paul) de Rond FA

Fiscalist

P.L.C. (Paul) de Rond FA

Fiscalist

“Samen streven naar een optimaal resultaat“

E-mail: paul@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

S.M.C. (Sarine) Nieuwland - Jacobse

Assistent fiscalist

S.M.C. (Sarine) Nieuwland - Jacobse

Assistent fiscalist

E-mail: sarine@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

ing. J. (Hans) Klaasse MBA CMC RB

Certified Management Consultant ICMCI

ing. J. (Hans) Klaasse MBA CMC RB

Certified Management Consultant ICMCI

''Goede raad die de adviseur snel overbodig maakt!''

E-mail: hans@fidorcf.nl
Telefoon: +31(0)180746016

G. (Ginny) Gonzalez

Assistent Accountant

G. (Ginny) Gonzalez

Assistent Accountant

“Vriendelijk en persoonlijk, met aandacht voor u“

E-mail: ginny@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

C (Corné) van Tilborg

Assistent Accountant

C (Corné) van Tilborg

Assistent Accountant

“Door goede samenwerking bereiken we ons doel“

E-mail: corne@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180222013

T. (Tim) Broeders

Assistent Accountant

T. (Tim) Broeders

Assistent Accountant

“Op mij kan je rekenen“

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Daphne) Canters

Assistent Accountant

D. (Daphne) Canters

Assistent Accountant

“Samen werken aan uw financiële uitdaging“

E-mail: daphne@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

C. (Corine) van der Wiel MSc

Assistent Accountant

C. (Corine) van der Wiel MSc

Assistent Accountant

“Vertrouwen door kwaliteit“

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

R. (Rinse) Kooiman

Assistent Accountant

R. (Rinse) Kooiman

Assistent Accountant

“Toekomstgericht advies, stilstand is achteruitgang”

E-mail: rinse@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Dennis) Petersen

Assistent Accountant

D. (Dennis) Petersen

Assistent Accountant

‘’Snel schakelen, verwachtingen overtreffen‘’

E-mail: dennis@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

R.J. (Ruben) Noorland

Assistent Accountant

R.J. (Ruben) Noorland

Assistent Accountant

“Ondernemend en resultaatgericht“

E-mail: ruben@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (David) van Bodegom

Assistent Accountant

D. (David) van Bodegom

Assistent Accountant

“De ondernemer weer laten ondernemen”

E-mail:
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Diana) Vlasblom

Administratief medewerker

D. (Diana) Vlasblom

Administratief medewerker

“Klanttevredenheid vind ik heel belangrijk“

E-mail: diana@fidor.nl
Telefoon: +31 (0)180222023

A.J. (Arjan) Beekman

Administratief medewerker

A.J. (Arjan) Beekman

Administratief medewerker

“Aandacht voor de klant, dat vind ik belangrijk”

E-mail: arjan@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D.C. (Dirk) van Verseveld

Administratief medewerker

D.C. (Dirk) van Verseveld

Administratief medewerker

E-mail: dirk@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016