ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant - IT Auditor

ing. E.J. (Ewout) Verschoor AA

Accountant - IT Auditor

"Persoonlijke doelen, een andere aanpak"

E-mail: Ewout@fidor.nl
Telefoon: +31(0)651063384

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

drs. G.A. (Gerben) Buth AA

Accountant

"Focus, met ruimte voor persoonlijke resultaten"

E-mail: gerben@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653415960

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

J.A. (André) Schipper AA

Accountant

"Advies, met een frisse blik op morgen"

E-mail: andre@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653106405

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

H.J. (Erik) Baas RA

Accountant

"Heldere adviezen, verrassend persoonlijk"

E-mail: erik@fidor.nl
Telefoon: +31(0)618529023

L. (Laura) Pattinama

Receptioniste

L. (Laura) Pattinama

Receptioniste

E-mail: laura@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

J. (Jan) Koppelaar

Officemanager - Relatiebeheerder

J. (Jan) Koppelaar

Officemanager - Relatiebeheerder

E-mail: jan@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

B. (Boro) Brandl

Relatiebeheerder

"Afspraak is afspraak"

E-mail: boro@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

M. (Martin) Twigt

Salarisadministrateur

E-mail: martin@fidor.nl
Telefoon: +31 (0)180222024

G. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

G. (Gerben) Tronchet

Salarisadministrateur

E-mail: gerben.tronchet@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

F.A. (Franciska) Verschoor, bc

Fiscalist/ salarisadministrateur

F.A. (Franciska) Verschoor, bc

Fiscalist/ salarisadministrateur

"Zolang ik een klant gelukkig maak, heeft mijn werk zin"

E-mail: franciska@fidor.nl
Telefoon: +31(0)621682931

J. (Jos) Klaasse Szn RB

Fiscalist

J. (Jos) Klaasse Szn RB

Fiscalist

"Resultaat gericht advies"

E-mail: jos@fidor.nl
Telefoon: +31(0)653145379

J. (Jane) Struijk

Assistent fiscalist

J. (Jane) Struijk

Assistent fiscalist

"Ik ga door het vuur voor mijn klanten. Iedereen hier trouwens"

E-mail: jane@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

S.M.C. (Sarine) Jacobse

Assistent fiscalist

S.M.C. (Sarine) Jacobse

Assistent fiscalist

E-mail: sarine.jacobse@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

M. (Michel) Renes

Assistent Accountant

M. (Michel) Renes

Assistent Accountant

E-mail: michel@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180222015

G. (Ginny) Gonzalez

Assistent Accountant

G. (Ginny) Gonzalez

Assistent Accountant

E-mail: ginny@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

C (Corné) van Tilborg

Assistent Accountant

C (Corné) van Tilborg

Assistent Accountant

E-mail: corne@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180222013

W. (Wim) Zoeteweij

Assistent Accountant

W. (Wim) Zoeteweij

Assistent Accountant

E-mail: wim@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Daniël) Dekker

Assistent Accountant

D. (Daniël) Dekker

Assistent Accountant

E-mail: daniel@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

R. (Rinse) Kooiman

Assistent Accountant

R. (Rinse) Kooiman

Assistent Accountant

E-mail: rinse@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Dirk) Burggraaf

Assistent Accountant

D. (Dirk) Burggraaf

Assistent Accountant

E-mail: dirk@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Diana) Vlasblom

Administratief medewerker

D. (Diana) Vlasblom

Administratief medewerker

E-mail: diana@fidor.nl
Telefoon: +31 (0)180222023

A.J. (Arjan) Beekman

Administratief medewerker

A.J. (Arjan) Beekman

Administratief medewerker

E-mail: arjan@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016

D. (Dirk) van Verseveld

Administratief medewerker

D. (Dirk) van Verseveld

Administratief medewerker

E-mail: dirk.van.verseveld@fidor.nl
Telefoon: +31(0)180746016